Porady

problem-na-czasie-ekologiczne-zarzadzanie-idea-zero-waste-dla-naszego-budzetu

PROBLEM NA CZASIE: Ekologiczne zarządzanie - Idea zero waste dla naszego budżetu

Nikt nie lubi marnować jedzenia i rzeczy, a mimo to masa żywności niemal codziennie ląduje w koszu na śmieci, a ubrania i inne przedmioty również trafiają na śmietnik. Idea zero waste uczy nas, jak uniknąć marnotrawstwa.

Zobacz więcej
kuchnia-az-milo-gotowac

Kuchnia, aż miło gotować

Nic tak nie zachęca do pracy w kuchni, jak przestrzeń piękna i dobrze zorganizowana. Gdy jeszcze na wyciągnięcie ręki jest ogród, gotowanie staje się kojącym relaksem.

Zobacz więcej
mozaika-sprawdzony-wzor

Mozaika sprawdzony wzór

Drobne elementy, które mogą tworzyć barwne, mieniące się kolorami, a także wzorami oraz rozmiarami kobierce należą od lat do najatrakcyjniejszych okładzin ściennych i podłogowych.

Zobacz więcej
moda-na-kolory-scian

Moda na kolory ścian

Malowanie ścian należy do najczęściej wybieranego sposobu ich wykończenia. Ponieważ kolorem ścian możemy odmienić atmosferę i wystrój całego mieszkania, dlatego warto zastanowić się dobrze nad jego wyborem.

Zobacz więcej
z-tesknoty-za-natura

Z tęsknoty za naturą

Być bliżej natury - ta potrzeba coraz częściej uwidacznia się w trendach dekoratorskich. Meble i akcesoria wykonane z drewna oraz kamienia lub do złudzenia je imitujące, dodają naszym wnętrzom naturalnego charakteru i kompensują tęsknotę za ty, co odbiera technologia i postęp cywilizacyjny.

Zobacz więcej
na-topie-szerokie-deski

NA TOPIE: Szerokie deski

Podłogowe okładziny o prostej formie doskonale współgrają ze współczesnymi trendami wnętrzarskimi. Dodają wnętrzom polotu, a jednocześnie porządkują przestrzeń.

Zobacz więcej
fotelowo-rodem-z-prl

Fotelowo rodem z PRL

Meble z okresu PRL zdobywają coraz większą popularność. Producenci sięgają do wzorów z tamtych czasów, a stare oryginalne okazy poddawane są pieczołowitym renowacjom i licznym, często kreatywnym przeróbkom. Fotele z lat 50. i 60. ubiegłego wieku wiodą tu prym!

Zobacz więcej
strefa-ucznia

Strefa ucznia

Początek roku szkolnego to właściwy moment na dobre zorganizowanie miejsca do nauki dla naszych dzieci. Co jest niezbędne, by sprzyjało ono przyswajaniu wiedzy?

Zobacz więcej
PSB Mrówka Chojnów
Siedziba:
ul. Zielona 2, 59-225 Chojnów
Telefon: 76-88-74-046
E-mail: chojnow@psbmrowka.com.pl
NIP: 691-250-08-30
REGON: 022082469